Zatrudniamy!

Poszukujemy nowego członka do naszego zespołu na stanowisko Research Analyst. Oferujemy możliwość pracy w kameralnym i międzynarodowym środowisku, w którym język angielski jest na porządku dziennym. Zapoznaj się z wymaganiami i skontaktuj się z nami!

Hotel Professionals to sprawdzony zespół doradców od lat działający na rynku hotelowym w Polsce i Europie. Posiadamy łącznie ponad 100 lat doświadczenia w branży, zarówno w zakresie doradztwa, jak i po operacyjnej stronie działalności hotelowej. Wspólnie pracowaliśmy przy ponad 350 projektach i inwestycjach hotelowych, zlokalizowanych w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Stanowisko: Research Analyst

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz rynkowych opartych na akualnych danych rynkowych, przygotowywanie i aktualizacja baz danych;
  • Wsparcie w opracowywanie Studiów Wykonalności, Memorandów Inwestycyjnych oraz innych raportów rynkowych;
  • Wsparcie w przygotowywaniu i dystrybucji materiałów PR i marketigowych oraz treści na media społecznościowe;
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów firmy;
  • Uczestnictwo w webinarach dotyczących rynku hotelowego oraz w spotkaniach z Klientami;
  • Wsparcie w bieżących kwestiach operacyjnych biura.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w piśmie i mowie (praca w języku obcym na co dzień);
  • Absolwent/ka studiów licencjackich, lub w trakcie studiów, lub doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność pracy w programach Word, Excel, Outlook, Power Point;
  • Doświadczenie w zakresie researchu oraz podstawowa wiedza z zakresu inwestycji hotelowych;
  • Komunikatywoność oraz umiejętność pracy w zespole, a także zdolność obsługi klienta;
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz pozytywne nastawienie.

Skontaktuj się z nami!