Klienci

REFERENCJE KLIENTÓW

Jan Wojcikiewicz Hotele

“Dziękujemy Alexowi i jego zespołowi za wsparcie przy pomyślnym otwarciu hotelu Hilton Gdańsk. Wasze zaangażowanie w przygotowanie studium wykonalności oraz skuteczna koordynacja prowadzonych negocjacji z siecią Hilton Worldwide odegrały kluczową rolę w osiągnięciu sukcesu naszego przedsięwzięcia.”

Louvre Hotels

“Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie Alexa w sektorze hotelarskim i jego umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów okazały się być niezwykle pomocne i uczyniły naszą współpracę owocną”

LIM

“Zespół Hotel Professionals wspiera Centrum LIM (Marriott Warsaw) swoimi usługami i wiedzą od 2006 roku, będąc jeszcze częścią zespołu Colliers. Przez cały okres współpracy partnerzy odegrali ważną rolę w maksymalizowaniu wartości naszego wielofunkcyjnego obiektu.”

Hilton Worldwide

“Alex wraz z zespołem zaprezentował nam kilka projektów hotelowych i przeprowadził negocjacje potencjalnych nowych obiektów sieci Hilton Worldwide w Polsce. Szanujemy Hotel Professionals jako kluczowego partnera w naszej działalności rozwojowej na teranie Polski i jesteśmy wdzięczni partnerom oraz wszystkim członkom zespołu za ich wsparcie i profesjonalną pracę.”

Mid Europa Partners Limited

“Specjaliści Hotel Professionals przygotowali profesjonalne analizy a przedstawione wnioski były dla nas cenną wskazówką przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. (…) Polecamy Hotel Professionals jako solidnego partnera.”

Airport Hotel sp. z o. o.

”Profesjonalne podejście do powierzonych obowiązków to główna zaleta pracowników Colliers. Rozważamy współpracę Colliers na dalszym etapie realizacji inwestycji. Colliers International w naszej ocenie jest niewątpliwym liderem w branży godnym polecenia.”

Hermes sp. z o.o.

„Doradztwo zespołu Hotel Professionals stanowi dla nas istotny wkład w realizację inwestycji w Brzegu. Uważamy, że Hotel Professionals jest niewątpliwym liderem na rynku doradztwa w przedsięwzięciach hotelowych w Polsce, i stanowi kompetentny, odpowiedzialny i godny polecenia zespół profesjonalistów.”

Euro-Hotele Sp. z o. o.

„Jako inwestor kompleksu hotelowego DoubleTree & Hampton by Hilton Kraków od dawna mam okazję korzystać z doświadczenia i wiedzy specjalistów Hotel Professionals.”

„Hotel Professionals okazał się niezastąpiony, jako doradca w procesie przygotowania obu hoteli do otwarcia, a następnie w szeroko pojętym zarządzaniu operacyjnym i wprowadzeniu hoteli na krakowski rynek.”

Marriott International

“Pracujemy obecnie nad kilkoma projektami w Polsce z Panem Kloszewskim i jesteśmy niezwykle zadowolenie z dotychczasowej współpracy z całym zespołem Hotel Professionals.”

European Bank

“Jesteśmy zadowoleni i usatysfakcjonowani z wykonanej pracy. Zgadzamy się z prognozami opracowanymi przez Alexa Kloszewskiego i jego zespół, doceniamy ich komentarze i oryginalne a zarazem niezwykle kompleksowe podejście do analizy.”

DEKA Immobilien

“Mieliśmy okazję doświadczyć niezwykle kompetentnego podejścia całego zespołu do powierzonych zadań, mogąc liczyć na szybkie wsparcie na każdym etapie współpracy. Doceniamy również przyjazną atmosferę w kontaktach z członkami zespołu Hotel Professionals.”

Toya sp. z o. o.

”Z przyjemnością poświadczamy, iż firma Colliers International Poland przygotowała dla TOYA sp. z o.o. Studium Wykonalności dla naszej inwestycji „Budynek Hotelowo-Biurowy w Łodzi przy ul. Łąkowej 29”. Specjaliści z firmy Colliers wykazali profesjonalizm i dużą fachowość przy opracowaniu studium, a przedstawione przez nich wnioski były dla nas cenną wskazówką przy dalszych działaniach. Polecamy firmę Colliers, jako profesjonalnego partnera przy opracowaniu Studium Wykonalności.”

Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o. o.

”Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić każdemu podmiotowi Colliers International Poland, jako rzetelnego i odpowiedzialnego Partnera biznesowego”.

Klienci

WSPÓŁPRACUJEMY