Klienci

REFERENCJE KLIENTÓW

Ghelamco Poland

"(...") Rzetelność, znajomość rynku oraz pełne zaangażowanie firmy Hotel Professionals stanowiły wielką wartość dla naszej inwestycji hotelowej - Crowne Plaza & Holiday Inn Express Warsaw Hub, dlatego z przyjemnością rekomendujemy współpracę z zespołami Hotel Professionals oraz Hotel Professionals Management Group."

Liebrecht & wooD Poland sp. z o.o.

“(…) Od wielu lat zespół Hotel Professionals odgrywał kluczową rolę jako doradcza hotelowy, wspierając nas na etapie opracowania studium wykonalności oraz w procesie pozyskania marki i negocjacji warunków biznesowych umowy franczyzowej. Ich skrupulatność, know-how i znajomość rynku okazały się niezbędne w całym procesie. Liebrecht & wooD zaangażowała HPMG jako doradcę biznesowego na etapie realizacji inwestycji oraz jako zespół zarządzający hotelem Moxy Warsaw Praga, stanowiącym część kompleksu Centrum Praskie Koneser … Zespół HPMG zawsze dotrzymuje słowa i terminów, jest dobrym koordynatorem i przede wszystkim wykazuje profesjonalizm i najwyższą staranność w swoich przedsięwzięciach. Z całą pewnością możemy polecić Hotel Professionals Management Group jako podmiot zarządzający Państwa Hotelem.”

PSB Mrówka

„W grudniu 2020 roku zleciliśmy firmie HPMG audyt operacyjny hotelu Słoneczny Zdrój Hotel Medical Spa & Wellness. Przygotowany dla nas raport końcowy stanowił szczegółową analizę, która pozwoliła nam spojrzeć na nasz hotel i prowadzoną działalność z innej perspektywy niż dotychczas … Duże doświadczenie i profesjonalizm zespołu dedykowanego do naszego zlecenia pozwala mi z czystym sumieniem polecić Hotel Professionals Management Group do współpracy przy audytach operacyjnych działających obiektów hotelowych.”

LPP S.A.

“W imieniu spółki LPP z przyjemnością chciałbym zarekomendować Hotel Professionals jako zespół doświadczonych i rzetelnych ekspertów z zakresu sektora hotelowego. Stojąc przed niezwykle ważną decyzją biznesową jakim był zakup portfela hoteli Puro w Polsce, zdecydowaliśmy się poprosić o wsparcie zespół Hotel Professionals i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji …”

Louvre Hotels

“Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie Alexa w sektorze hotelarskim i jego umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów okazały się być niezwykle pomocne i uczyniły naszą współpracę owocną”

LIM

“Zespół Hotel Professionals wspiera Centrum LIM (Marriott Warsaw) swoimi usługami i wiedzą od 2006 roku, będąc jeszcze częścią zespołu Colliers. Przez cały okres współpracy partnerzy odegrali ważną rolę w maksymalizowaniu wartości naszego wielofunkcyjnego obiektu.”

Hilton Worldwide

“Alex wraz z zespołem zaprezentował nam kilka projektów hotelowych i przeprowadził negocjacje potencjalnych nowych obiektów sieci Hilton Worldwide w Polsce. Szanujemy Hotel Professionals jako kluczowego partnera w naszej działalności rozwojowej na teranie Polski i jesteśmy wdzięczni partnerom oraz wszystkim członkom zespołu za ich wsparcie i profesjonalną pracę.”

Marriott International

“Pracujemy obecnie nad kilkoma projektami w Polsce z Panem Kloszewskim i jesteśmy niezwykle zadowolenie z dotychczasowej współpracy z całym zespołem Hotel Professionals.”

Euro-Hotele Sp. z o. o.

„Jako inwestor kompleksu hotelowego DoubleTree & Hampton by Hilton Kraków od dawna mam okazję korzystać z doświadczenia i wiedzy specjalistów Hotel Professionals.”

„Hotel Professionals okazał się niezastąpiony, jako doradca w procesie przygotowania obu hoteli do otwarcia, a następnie w szeroko pojętym zarządzaniu operacyjnym i wprowadzeniu hoteli na krakowski rynek.”

Mid Europa Partners Limited

“Specjaliści Hotel Professionals przygotowali profesjonalne analizy a przedstawione wnioski były dla nas cenną wskazówką przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. (…) Polecamy Hotel Professionals jako solidnego partnera.”

Hermes sp. z o.o.

„Doradztwo zespołu Hotel Professionals stanowi dla nas istotny wkład w realizację inwestycji w Brzegu. Uważamy, że Hotel Professionals jest niewątpliwym liderem na rynku doradztwa w przedsięwzięciach hotelowych w Polsce, i stanowi kompetentny, odpowiedzialny i godny polecenia zespół profesjonalistów.”

European Bank

“Jesteśmy zadowoleni i usatysfakcjonowani z wykonanej pracy. Zgadzamy się z prognozami opracowanymi przez Alexa Kloszewskiego i jego zespół, doceniamy ich komentarze i oryginalne a zarazem niezwykle kompleksowe podejście do analizy.”

DEKA Immobilien

“Mieliśmy okazję doświadczyć niezwykle kompetentnego podejścia całego zespołu do powierzonych zadań, mogąc liczyć na szybkie wsparcie na każdym etapie współpracy. Doceniamy również przyjazną atmosferę w kontaktach z członkami zespołu Hotel Professionals.”

Klienci

WSPÓŁPRACUJEMY