Aktualności

Rynek hotelowy 2021 - Raport roczny już dostępny!

Rynek hotelowy 2021 - Raport roczny już dostępny!

Już dziś premiera naszego najnowszego raportu "Raport Roczny 2021. Rynek hotelowy w największych miastach w Polsce”. W tegorocznej edycji znajdziesz: krótki przegląd ubiegłorocznych limitów obłożenia w hotelach, kluczowe wskaźniki efektywności na największych rynkach w 2021 r., nową podaż i pipeline inwestycyjny oraz Q&A na temat rynku condo.

Inwestuj wśród natury

Inwestuj wśród natury

„Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja” … to jeden z najważniejszych czynników, które należy brać pod uwagę inwestując w nieruchomości. COVID-19 zmienił przyzwyczajenia turystyczne Polaków – coraz więcej osób wybiera wypoczynek blisko natury, w spokojnych miejscach z pięknymi widokami na naturalne otoczenie.

Zatrudniamy!

Zatrudniamy!

Poszukujemy nowego członka do naszego zespołu na stanowisko Research Analyst. Oferujemy możliwość pracy w kameralnym i międzynarodowym środowisku, w którym język angielski jest na porządku dziennym. Zapoznaj się z wymaganiami i skontaktuj się z nami!

Inwestuj w Kołobrzegu

Inwestuj w Kołobrzegu

Wciąż zastanawiasz się gdzie zainwestować? Postaw na sprawdzoną lokalizację. Warto skorzystać z bardzo silnego trendu wzrostowy zainteresowania wypoczynkiem w kurortach. Magia Kołobrzegu działa i wzmacnia zwrot z inwestycji.

Zmiany w Moxy Warsaw Praga

Zmiany w Moxy Warsaw Praga

Hotel Professionals Management Group odpowiedzialna była za doradztwo operacyjne przy realizacji inwestycji oraz za zarządzanie hotelem Moxy Warsaw Praga w fazie pre-opening, w tym w szczególności za przygotowanie go do otwarcia, które nastąpiło w lutym 2019 r. Spółka HPMG wprowadziła hotel na rynek i następnie zarządzała bieżącą działalnością hotelu przez okres 23 miesięcy.

Rynek hotelowy 2020 - Raport roczny już dostępny!

Rynek hotelowy 2020 - Raport roczny już dostępny!

Już dziś premiera naszego najnowszego raportu "Raport Roczny 2020. Rynek hotelowy w największych miastach w Polsce”. W tegorocznej edycji znajdziesz obszerne komentarze rynkowe naszych partnerów nt. minionego roku i sektora condo, kluczowe wskaźniki efektywności na największych rynkach w 2020 r., krótki zarys historyczny (stan sprzed pandemii) oraz nową podaż i pipeline inwestycyjny. Bonus: Raport dostępny w dwóch wersjach językowych. Dowiedz się więcej.

Crowne Plaza i Holiday Inn Express Warsaw Hub już otwarty !

Crowne Plaza i Holiday Inn Express Warsaw Hub już otwarty !

W sobotę odbył się "soft opening" długoczekiwanego dwumarkowego hotelu Crowne Plaza Warsaw - The HUB & Holiday Inn Express Warsaw - The HUB. Jest nam miło poinformować, że zespoły Hotel Professionals i Hotel Professionals Management Group były zaangażowane w projekt od samego początku, od fazy koncepcyjnej, która powstała w 2015 r., po proces pozyskania marki i operatora, aż po doradztwo biznesowe i operacyjne na etapie budowy.

26. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

26. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

Zapraszamy na 26. Doroczną Konferencję Rynku Nieruchomości Komercyjncyh w Polsce, która odbędzie się 25 listopada w formule online. Nasz Partner Zarządzający - Alex Kloszewski poprowadzi panel dyskusyjny pt. "Rynek hotelowy: wypełzanie spod łóżka?".

Suntago Village już oficjalnie otwarte !

Suntago Village już oficjalnie otwarte !

W piątek, 31 lipca br. Hotel Professionals i Hotel Professionals Management Group, zespół Park of Poland i załoga Suntago Village uroczyście przecięli wstęgę i wznieśli toast za kompleks Suntago Village i jego gości !

Marvipol podpisał umowę na hotel Mövenpick w Kołobrzegu

Marvipol podpisał umowę na hotel Mövenpick w Kołobrzegu

Spółka Marvipol Development zawarła umowę franczyzową z Grupą Accor na mocy której w Kołobrzegu powstanie 266-pokojowy hotel marki Mövenpick. Zespół Hotel Professionals wspierał spółkę w pozyskaniu brandu oraz w negocjacjach umowy franczyzy z Grupą Accor.

Hotelarstwo w dobie koronawirus

Hotelarstwo w dobie koronawirus

PANDEMIC PANDEMONIUM... Trzeba przyznać, że nawet największe doświadczenie i know-how nie są w stanie zagwarantować nam możliwości przewidzenia tego, co się wydarzy … ale pozostawię Was z moją osobistą opinią.

Jak uratować rynek hotelarski w Polsce?

Jak uratować rynek hotelarski w Polsce?

W obliczu globalnej pandemii COVID-19 i związanego z nią kryzysu, który boleśnie dotyka naszą branżę hotelarską, już dwa tygodnie temu w wydanym przeze mnie oświadczeniu, wspominałem o konieczności zawarcia pomiędzy naszym rządem a bankami porozumienia w sprawie (bezwarunkowego) odroczenia spłat wszystkich zaciągniętych przez hotelarzy kredytów do końca 2020 r. Dostrzegamy już działania w tym zakresie wśród niektórych banków.

Jesteśmy w tym wszystkim razem

Jesteśmy w tym wszystkim razem

W obliczu bezprecedensowej globalnej pandemii COVID-19 życzymy naszym Partnerom biznesowym, Klientom, Współpracownikom z branży i Przyjaciołom dużo zdrowia.

HPMG otrzymał nagrodę Hotel Service Provider of the Year

HPMG otrzymał nagrodę Hotel Service Provider of the Year

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że zespół Hotel Professionals Management Group otrzymał nagrodę - Hotel Service Provider of the Year in Poland & CEE 2019 w konkursie CEE Investment Awards organizowanym przez Europa Property. Dziękujemy EuropaProperty Publications & Events za wsparcie oraz za organizację wspaniałego eventu!

Holiday Inn Express otworzy się we Wrocławiu

Holiday Inn Express otworzy się we Wrocławiu

19 września 2019 r. – Sieć IHG® (InterContinental Hotels Group) podczas Dnia Inwestora w hotelu InterContinental w Warszawie, podpisała umowę franczyzową z partnerem IMS Budownictwo i firmą zarządzającą Hotel Professionals Management Group. Nowy hotel ma zostać otwarty do końca 2021 r.

Royal Tulip w Unique Tower

Royal Tulip w Unique Tower

Marvipol Development, na podstawie umowy franczyzy zawartej z Louvre Hotels Group, zrealizuje pierwszy w Polsce oraz Europie obiekt pod marką Royal Tulip. Podczas przygotowania koncepcji projektu oraz w procesie wyboru marki inwestora wspierała firma doradcza Hotel Professionals sp. z o.o., która następnie reprezentowała spółkę w negocjacjach z siecią Louvre Hotels Group przy ustalaniu warunków biznesowych umowy franczyzy.

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych doradców, oferujących profesjonalne i innowacyjne rozwiązania dla branży hotelowej nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz zespół łącznie posiada ponad 100 lat doświadczenia w sektorze nieruchomości hotelowych, zebranego podczas pracy przy około 350 projektach realizowanych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki temu, że oferujemy kompleksowy zakres usług doradztwa oraz zarządzania obiektami hotelowymi, potrafimy przygotować odpowiedni zestaw rozwiązań dla Państwa hotelu, gwarantujący oczekiwany sukces.