Aktualności

Rekrutujemy!

Rekrutujemy!

Budowa hotelu jeszcze trwa, ale wiedząc, że hotel to ludzie – z myślą o zbudowaniu zgranego i profesjonalnego zespołu zarządzającego Mercure Szczyrk Resort, ogłaszamy rozpoczęcie naboru na kluczowe stanowiska do pierwszego w Polsce i największego w Europie resortu sieci Accor:

Raport Rynek Hotelowy w 2022

Raport Rynek Hotelowy w 2022

Już dziś premiera naszego najnowszego raportu "Raport Roczny 2022. Rynek hotelowy w największych miastach w Polsce”. W tegorocznej edycji znajdziesz: najważniejsze wydarzenia na rynku hotelarskim, kluczowe wskaźniki efektywności na największych rynkach w 2022 r., nową podaż i pipeline inwestycyjny oraz bieżącą sytuację na rynku condo i aparthoteli.

Atenor podpisał umowę na Hotel TRIBE w Warszawie

Atenor podpisał umowę na Hotel TRIBE w Warszawie

Jeśli jeszcze nie słyszałeś gorących informacji, śpieszymy donieść o nowej niezwykłej inwestycji hotelowej w której mieliśmy przyjemność doradzać naszemu Klientowi Atenorowi między innymi w procesie negocjacji umowy z siecią. Nowy hotel lifestylowej marki Tribe (Ennismore / Accor) powstanie w ramach niezwykłej wielofunkcyjnej inwestycji Fort 7 w Warszawie. Naszemu Klientowi dziękujemy za zaufanie i gratulujemy wszystkim zaangażowanym stronom.

Rynek hotelowy 2021 - Raport roczny już dostępny!

Rynek hotelowy 2021 - Raport roczny już dostępny!

Już dziś premiera naszego najnowszego raportu "Raport Roczny 2021. Rynek hotelowy w największych miastach w Polsce”. W tegorocznej edycji znajdziesz: krótki przegląd ubiegłorocznych limitów obłożenia w hotelach, kluczowe wskaźniki efektywności na największych rynkach w 2021 r., nową podaż i pipeline inwestycyjny oraz Q&A na temat rynku condo.

Inwestuj wśród natury

Inwestuj wśród natury

„Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja” … to jeden z najważniejszych czynników, które należy brać pod uwagę inwestując w nieruchomości. COVID-19 zmienił przyzwyczajenia turystyczne Polaków – coraz więcej osób wybiera wypoczynek blisko natury, w spokojnych miejscach z pięknymi widokami na naturalne otoczenie.

Zatrudniamy!

Zatrudniamy!

Poszukujemy nowego członka do naszego zespołu na stanowisko Research Analyst. Oferujemy możliwość pracy w kameralnym i międzynarodowym środowisku, w którym język angielski jest na porządku dziennym. Zapoznaj się z wymaganiami i skontaktuj się z nami!

Inwestuj w Kołobrzegu

Inwestuj w Kołobrzegu

Wciąż zastanawiasz się gdzie zainwestować? Postaw na sprawdzoną lokalizację. Warto skorzystać z bardzo silnego trendu wzrostowy zainteresowania wypoczynkiem w kurortach. Magia Kołobrzegu działa i wzmacnia zwrot z inwestycji.

Zmiany w Moxy Warsaw Praga

Zmiany w Moxy Warsaw Praga

Hotel Professionals Management Group odpowiedzialna była za doradztwo operacyjne przy realizacji inwestycji oraz za zarządzanie hotelem Moxy Warsaw Praga w fazie pre-opening, w tym w szczególności za przygotowanie go do otwarcia, które nastąpiło w lutym 2019 r. Spółka HPMG wprowadziła hotel na rynek i następnie zarządzała bieżącą działalnością hotelu przez okres 23 miesięcy.

Rynek hotelowy 2020 - Raport roczny już dostępny!

Rynek hotelowy 2020 - Raport roczny już dostępny!

Już dziś premiera naszego najnowszego raportu "Raport Roczny 2020. Rynek hotelowy w największych miastach w Polsce”. W tegorocznej edycji znajdziesz obszerne komentarze rynkowe naszych partnerów nt. minionego roku i sektora condo, kluczowe wskaźniki efektywności na największych rynkach w 2020 r., krótki zarys historyczny (stan sprzed pandemii) oraz nową podaż i pipeline inwestycyjny. Bonus: Raport dostępny w dwóch wersjach językowych. Dowiedz się więcej.

Crowne Plaza i Holiday Inn Express Warsaw Hub już otwarty !

Crowne Plaza i Holiday Inn Express Warsaw Hub już otwarty !

W sobotę odbył się "soft opening" długoczekiwanego dwumarkowego hotelu Crowne Plaza Warsaw - The HUB & Holiday Inn Express Warsaw - The HUB. Jest nam miło poinformować, że zespoły Hotel Professionals i Hotel Professionals Management Group były zaangażowane w projekt od samego początku, od fazy koncepcyjnej, która powstała w 2015 r., po proces pozyskania marki i operatora, aż po doradztwo biznesowe i operacyjne na etapie budowy.

26. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

26. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

Zapraszamy na 26. Doroczną Konferencję Rynku Nieruchomości Komercyjncyh w Polsce, która odbędzie się 25 listopada w formule online. Nasz Partner Zarządzający - Alex Kloszewski poprowadzi panel dyskusyjny pt. "Rynek hotelowy: wypełzanie spod łóżka?".

Suntago Village już oficjalnie otwarte !

Suntago Village już oficjalnie otwarte !

W piątek, 31 lipca br. Hotel Professionals i Hotel Professionals Management Group, zespół Park of Poland i załoga Suntago Village uroczyście przecięli wstęgę i wznieśli toast za kompleks Suntago Village i jego gości !

Marvipol podpisał umowę na hotel Mövenpick w Kołobrzegu

Marvipol podpisał umowę na hotel Mövenpick w Kołobrzegu

Spółka Marvipol Development zawarła umowę franczyzową z Grupą Accor na mocy której w Kołobrzegu powstanie 266-pokojowy hotel marki Mövenpick. Zespół Hotel Professionals wspierał spółkę w pozyskaniu brandu oraz w negocjacjach umowy franczyzy z Grupą Accor.

Hotelarstwo w dobie koronawirus

Hotelarstwo w dobie koronawirus

PANDEMIC PANDEMONIUM... Trzeba przyznać, że nawet największe doświadczenie i know-how nie są w stanie zagwarantować nam możliwości przewidzenia tego, co się wydarzy … ale pozostawię Was z moją osobistą opinią.

Jak uratować rynek hotelarski w Polsce?

Jak uratować rynek hotelarski w Polsce?

W obliczu globalnej pandemii COVID-19 i związanego z nią kryzysu, który boleśnie dotyka naszą branżę hotelarską, już dwa tygodnie temu w wydanym przeze mnie oświadczeniu, wspominałem o konieczności zawarcia pomiędzy naszym rządem a bankami porozumienia w sprawie (bezwarunkowego) odroczenia spłat wszystkich zaciągniętych przez hotelarzy kredytów do końca 2020 r. Dostrzegamy już działania w tym zakresie wśród niektórych banków.

Jesteśmy w tym wszystkim razem

Jesteśmy w tym wszystkim razem

W obliczu bezprecedensowej globalnej pandemii COVID-19 życzymy naszym Partnerom biznesowym, Klientom, Współpracownikom z branży i Przyjaciołom dużo zdrowia.

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych doradców, oferujących profesjonalne i innowacyjne rozwiązania dla branży hotelowej nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz zespół łącznie posiada ponad 100 lat doświadczenia w sektorze nieruchomości hotelowych, zebranego podczas pracy przy około 350 projektach realizowanych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki temu, że oferujemy kompleksowy zakres usług doradztwa oraz zarządzania obiektami hotelowymi, potrafimy przygotować odpowiedni zestaw rozwiązań dla Państwa hotelu, gwarantujący oczekiwany sukces.