Nowy Partner w Hotel Professionals Management Group

Z początkiem nowego roku do grona partnerów spółki Hotel Professionals Management Group (HPMG) dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, która od niespełna 2 lat pełni w spółce funkcję Dyrektora ds. Operacyjnych.

Katarzyna zawodowo związana jest z hotelarstwem od 18 lat. W tym czasie kilkakrotnie miała okazję współpracować z założycielami spółki HPMG. Przed dołączeniem do HPMG na stałe, pracując na stanowiskach administracyjnych i kierowniczych, Katarzyna brała udział w otwarciach 7 hoteli, w tym obiektów marek sieci InterContinental Hotels Group i Hilton Worldwide. W ciągu ostatnich 2 lat razem z zespołem HPMG, jako Dyrektor ds. Operacyjnych, otworzyła dwa obiekty w Polsce, przy czym lista ta już wkrótce powiększy się o kolejny hotel – Moxy Warsaw Praga sieci Marriott International. Obecnie wraz z zespołem Katarzyna pracuje przy kolejnych projektach z zakresu zarządzania oraz asset management, m.in. w inwestycji Park of Poland w Mszczonowie. Doskonała współpraca, zaufanie, a przede wszystkim znajomość branży hospitality i specyfiki zarządzania działalnością hotelu w różnych działach i na każdym etapie rozwoju biznesu, zdecydowały o przyjęciu Katarzyny do struktury partnerów spółki HPMG.

“Jesteśmy dumni z osiągnięć Kasi w sektorze hospitality. Zarówno ja, jak i Guy Simmons byliśmy przekonani, że odniesie sukces od momentu kiedy poznaliśmy ją przy okazji przygotowania do otwarcia hotelu Holiday Inn w Krakowie w 2001r. Jej awans na Partnera w naszej firmie to milowy krok w jej karierze, na który bez wątpienia zasługuje” – komentuje Alex Kloszewski – Partner Zarządzający

Hotel Professionals Management Group.

Hotel Professionals Management Group sp. z o.o. to siostrzana spółka istniejącej od 2014 r. firmy doradczej Hotel Professionals sp. z o.o.. HPMG oferuje inwestorom w branży hotelowej usługi asset management, wsparcie w operacyjnym przygotowaniu hoteli do otwarcia, a także szeroko pojęte usługi zarządzania obiektami hotelowymi. W ostatnich latach spółka wprowadziła na rynek dwa hotele Hampton by Hilton w Gdańsku Oliwie oraz w Oświęcimiu. W portfolio HPMG są również Moxy Warsaw Praga w warszawskim Centrum Praskim Koneser oraz baza noclegowa (dwa hotele i Suntago Village) Park of Poland pod Mszczonowem. Ponadto, HPMG wpiera inwestorów w procesie budowy innych obiektów zlokalizowanych w dużych miastach.