Hotel Professionals powiększa zespół

Z początkiem sierpnia br. do zespołu Hotel Professionals dołączy Małgorzata Lewandowska, która obejmie stanowisko Project Managera. Małgorzata jest absolwentką kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej oraz podyplomowych studiów z zakresu nieruchomości European Business School Universität für Wirtschaft und Recht.

Z rynkiem nieruchomości komercyjnych, w tym między innymi nieruchomości mieszkaniowych pod wynajem, związana jest od 5 lat.

W Hotel Professionals Małgorzata Lewandowska odpowiedzialna będzie za prowadzenie projektów, ze szczególnym uwzględnieniem projektów w zakresie dynamicznie rozwijających się w Polsce sektorów pokrewnych do typowego hotelarstwa, w tym sektorów nowej generacji hosteli i domów studenckich/akademików, domów seniora czy sektora inwestycji mieszkaniowych pod wynajem. Ponadto Małgorzata wesprze zespół w zakresie opracowywania Studiów Wykonalności i Memorandów Inwestycyjnych, przygotowania prognoz i analiz finansowych, jak również sporządzaniu raportów dotyczących rynku nieruchomości hotelowych.

„Jesteśmy szczęśliwi z nawiązania współpracy z Małgosią, w szczególności, że mieliśmy już okazję poznać jej profesjonalizm i zaangażowanie. Jestem pewien, że wiedza i pasja Małgosi pomoże zespołowi Hotel Professionals stać się jeszcze lepszym i silniejszym partnerem dla naszych Klientów, do czego jako zespół zawsze dążymy” – komentuje Alex Kloszewski, Dyrektor Zarządzający Hotel Professionals.