Czterogwiazdkowy hotel NYX w Varso

Warszawa przyciąga ponad 10 mln turystów i gości biznesowych rocznie. Już za niespełna dwa lata część z nich wybierze hotel NYX w kompleksie Varso Place, do którego z łatwością dotrą zarówno z Dworca Centralnego, jak i Lotniska Chopina.

Zgodnie z filozofią marki NYX, na gości 4-gwiazdkowego obiektu czekać będzie nie tylko 331 stylowo urządzonych pokoi, ale też moc relaksu w otoczeniu sztuki, muzyki i designu. W procesie negocjacji warunków umowy najmu z siecią Leonardo Hotels, inwesora wspierali eksperci Hotel Professionals, pełniący rolę doradcy HB Reavis w początkowej fazie inwestycji.

Hotele NYX należące do sieci Leonardo Hotels działają już m.in. w Mediolanie, Madrycie, Pradze, Monachium, Tel Awiwie i Jerozolimie, przyciągając zwłaszcza młodsze generacje podróżników, cieszących się urokami dużych miast. Pierwszy taki obiekt w Polsce zostanie otwarty w 2020 roku w budynku Varso 1 – środkowym z trzech wznoszonych przez HB Reavis przy skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II i ulicy Chmielnej. Zajmie w nim prawie 20 tys. mkw. powierzchni na piętrach od 4. do 18.

Hotel NYX będzie doskonałą bazą wypadową do odkrywania Warszawy pieszo i komunikacją publiczną. Spacer do stacji metra Rondo ONZ zajmuje 5 minut, a stąd można łatwo dotrzeć np. na Stare Miasto, Stadion Narodowy czy do Centrum Nauki Kopernik. Dzięki bezpośredniemu połączeniu Varso z Dworcem Centralnym, transport pociągiem na Lotnisko Chopina potrwa zaledwie 20 minut, a na lotnisko w Modlinie około 45 minut.

Nocując w hotelu NYX w Varso Place, na wyciągnięcie ręki będzie też taras widokowy, restauracja i bar na szczycie sąsiedniego wieżowca Varso Tower – jednego z najwyższych w Europie.