Jesteśmy w tym wszystkim razem

W obliczu bezprecedensowej globalnej pandemii COVID-19 życzymy naszym Partnerom biznesowym, Klientom, Współpracownikom z branży i Przyjaciołom dużo zdrowia.


Drodzy Partnerzy biznesowi, Klienci, Przyjaciele i Współpracownicy z branży,

w obliczu bezprecedensowej globalnej pandemii COVID-19 życzymy Wam i Waszym rodzinom dużo zdrowia.

Z uwagi na zaistniałą sytuację, zespoły HP i HPMG wprowadziły zmiany w działalności naszego biura i jesteśmy w pełni gotowi do kontynuowania świadczenia usług dla naszych klientów biznesowych oraz prowadzenia prac nad bieżącymi projektami.

Oczywiście, jak większość z nas, pracujemy w trybie zdalnym – „home office”, wykorzystując wszelkie dostępne technologie, w tym Skype-Video, SLACK czy ZOOM.

Na bieżąco śledzimy światowe wiadomości oraz wiadomości z kraju dotyczące zaistniałego kryzysu, próbując przewidzieć jak i kiedy będziemy mogli przejść do normalności. Na dzień dzisiejszy nikt nie jest w stanie tego przewidzieć.

Oczywiście, pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu drogą mailową, poprzez video -, czy też telekonferencję.

Nasze zespoły pracują codziennie i pozostają w gotowości, aby wspierać Państwa we wszelkich procesach, jak i wątpliwościach.

Musimy wspierać się nawzajem, i pamiętajmy… JESTEŚMY W TYM WSZYSTKIM RAZEM.

Alex Kloszewski

image-1.png

Ps. „This too, shall pass". Pozostańmy zdrowi i miejmy nadzieję na lepsze jutro.

Zapraszam na mój profil na LinkedIn.