Wybrano dyrektora sprzedaży Hampton by Hilton Oświęcim

Dotychczasowy kierownik działu sprzedaży i marketingu pięciogwiazdkowego hotelu Belweder w Ustroniu Maciej Podczaski, został dyrektorem sprzedaży nowo powstającego Hampton by Hilton Oświęcim. Obiekt zarządzany jest przez Hotel Professionals Management Group.

Maciej Podczaski swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął od stanowisk tj. kelner, barman. Tuż po ukończeniu liceum wyjechał za pracą do Irlandii, gdzie przez okres blisko dwóch lat zdobywał doświadczenie w dziedzinie F&B. Kolejnym etapem w jego karierze było podjęcie pracy na stanowisku recepcjonisty w Hotelu Dwór Karolówka*** w Zakopanem, studiując jednocześnie Obsługę Ruchu Turystycznego w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. W 2013 r. przeprowadził się z rodzinnych Kęt w okolice Cieszyna, podejmując pracę w Hotelu Belweder***** początkowo na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży i marketingu, gdzie po roku awansował na kierownika działu sprzedaży i marketingu piastując to stanowisko przez ponad trzy lata.

Ukończył szkolenia tj. Travel 2.0, Team Management, Hampton by Hilton Sales Leader Programme, a pobyt w Irlandii pozwolił mu na zdobycie umiejętności biegłego posługiwania się językiem angielskim.

Hotel Hampton by Hilton Oświęcim położony w sercu miasta, tuż przy wjeździe do Starego Miasta, zaoferuje swoim gościom 120 komfortowych pokoi, restaurację, lobby bar oraz trzy sale konferencyjne. Obok obiektu w Gdańsku Oliwie to już drugi hotel marki Hampton zarządzany przez spółkę Hotel Professionals Management Group.