Joanna Garner dyrektorem Hampton by Hilton Oświęcim

01 sierpnia 2017 r. ruszyło biuro pre-opening nowego hotelu marki Hampton by Hilton zarządzanego przez firmę Hotel Professionals Management Group. Dyrektorem nowego obiektu, którego otwarcie planowane jest na wiosnę 2018 r. została Joanna Garner.

Joanna na stanowisku Dyrektora Generalnego otwierała hotele sieci Qubus – w Kielcach w 2006 r. oraz Bielsku-Białej w 2009 r. Karierę w sektorze hotelarskim rozpoczynała w Polsce w 1994 r., obejmując stanowiska recepcyjne. Następnie swoje doświadczenie zdobywała w Anglii, gdzie przez 8 lat pracowała na stanowiskach zarządczych, zarówno w obiektach sieciowych, jak i prywatnych, w tym między innymi jako manager Hotelu Holiday Inn Express.

W latach 2013-2016 Joanna pełniła rolę dyrektora czterogwiazdkowego Hotelu Olympic w Ustroniu, a w roku 2017 podjęła się zarządzania Pałacem Bonerowskim w Krakowie.

„Doświadczenie Joanny w procesie przygotowania do otwarcia nowych obiektów, jest dla nas niezwykle ważne, w szczególności w przypadku takiego produktu jakim jest Hampton by Hilton Oświęcim. Jako pierwsi wprowadzamy na ten rynek jakość i standard sieciowy – znajomość procesu „pre-openingu” jest w tym przypadku kluczowa, a udokumentowane kompetencje zarządcze Joanny przełożą się na sukces projektu. Za miesiąc planujemy rozpoczęcie rekrutacji pozostałego personelu hotelu.” – komentuje Guy Simmons, Dyrektor Operacyjny i Partner w spółce Hotel Professionals Management Group.

Hotel Hampton by Hilton Oświęcim położony w sercu miasta, tuż przy wjeździe do Starego Miasta, zaoferuje swoim gościom 120 komfortowych pokoi, restaurację, lobby bar oraz trzy sale konferencyjne. Obok obiektu w Gdańsku Oliwie to już drugi hotel marki Hampton zarządzany przez spółkę Hotel Professionals Management Group.