Crowne Plaza i Holiday Inn Express Warsaw Hub już otwarty !

W sobotę odbył się "soft opening" długoczekiwanego dwumarkowego hotelu Crowne Plaza Warsaw - The HUB & Holiday Inn Express Warsaw - The HUB. Jest nam miło poinformować, że zespoły Hotel Professionals i Hotel Professionals Management Group były zaangażowane w projekt od samego początku, od fazy koncepcyjnej, która powstała w 2015 r., po proces pozyskania marki i operatora, aż po doradztwo biznesowe i operacyjne na etapie budowy.

Gratulujemy inwestorowi - Ghelamco Poland oraz sieci InterConitinental Hotels Group wprowadzenia na rynek wyjątkowego produktu oraz pierwszego w Polsce hotelu pod szyldem marki Crowne Plaza.

Hotel Professionals wspierał inwestora od samego początku, opracowując studium wykonalności, wspierając inwestora na etapie wyboru sieci oraz w procesie negocjacji warunków biznesowych umowy na zarządzanie z siecią IHG, a następnie udzielając konsultacji architektonicznych. Zespół Hotel Professionals Management Group natomiast świadczył usługi doradztwa na etapie budowy, wspierając inwestora w przygotowaniu hoteli do otwarcia.

Kompleks Crowne Plaza – Holiday Inn Express Warsaw Hub oferuje 430 pokoi i zarządzany jest przez sieć IHG. To największa inwestycja hotelowa otwierana w tym roku w Polsce i pierwszy hotel pod marką Crowne Plaza.