21 lipca otwiera się zarządzana przez Hotel Professionals Management Group Suntago Village !

Suntago Village - kompleks 92 bungalowów, który jest częścią projektu Park of Poland znajdującego się we Wręczy obok Mszczonowa - otworzy się dla pierwszych gości 21 lipca 2020 roku. Za zarządzanie bieżącą działalnością operacyjną Suntago Village odpowiada Hotel Professionals Management Group.

W każdym z 92 bungalowów na powierzchni 37 mkw. znajduje się sypialnia z dwoma pojedynczymi lub jednym podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładaną dwuosobową sofą. Salon połączony jest z aneksem kuchennym, który pozwala na samodzielne przygotowanie posiłków. W każdym domku znajduje się 49-calowy telewizor, a na terenie całego kompleksu dostępne jest darmowe WiFi. Dla gości z niepełnosprawnością czekają 3 bungalowy.

Sercem Suntago Village jest Sun HUB mieszczący recepcję główną, mini delikatesy, snack bar z autorskimi kanapkami podawanymi na zimno i ciepło, kawą i herbatą. Już od pierwszego dnia otwarcia do dyspozycji gości zostanie oddany również bezpłatny, elektryczny ECO Shuttle Bus, którym będzie można dostać się do Suntago.

W dalszym ciągu trwają prace nad strefą zewnętrzną Suntago Village, gdzie docelowo powstanie plac zabaw dla dzieci, strefa grillowa dla rodzin i grup oraz plac umożliwiający grę w siatkówkę, badmintona czy bule.

Suntago Village jest częścią projektu Park of Poland stanowiący bazę noclegową dla wszystkich planujących dłuższy pobyt w parku wodnym Suntago. Budowa Suntago Village rozpoczęła się wiosną 2019 r. Obecnie na terenie Suntago Village jednocześnie może przebywać 360 gości jednocześnie. Za zarządzanie bieżącą działalnością operacyjną Suntago Village dla Park of Poland odpowiada firma Hotel Professionals Management Group. Do zadań HPMG należy m. in. dbanie o hotelarską gościnność i odpowiedni poziom obsługi.

Suntago Wodny Świat to największy zadaszony park wodny w Europie. Budowa obiektu rozpoczęła się w maju 2017 r., a koszt inwestycji wyniósł ponad 170 mln EUR. Suntago Wodny Świat powstał we współpracy z partnerem strategicznym Unternehmensgruppe WUND, który, przekazał swoje know-how na temat budowy tak dużego obiektu. Sponsorami strategicznymi Suntago jest firma Samsung i właściciel marki Pepsi.

Park of Poland jest przedsięwzięciem stworzonym przez Global City Holdings.

image.png