Hyatt otworzy hotel Hyatt Place w Krakowie

Sieć Hyatt Hotels Corporation zawarła umowę franczyzową z 3M Hotels Group w sprawie otwarcia hotelu Hyatt Place Kraków. Oznacza to powrót sieci do Polski. Zarządzaniem obiektem zajmie się Hotel Professionals Management Group. Hotel, który będzie oferował 216 przestronnych pokoi, ma zostać otwarty w 2021 roku.

Hotel położony będzie w eleganckiej dzielnicy na zachód od centrum miasta. Hyatt Place Kraków będzie oferował około 300 mkw. praktycznej powierzchni do spotkań oraz 180-metrową strefę treningową połączoną ze strefą relaksacyjną z saunami suchymi i parowymi. Nowy hotel będzie również gościł dwa punkty gastronomiczne, restaurację Zoom i Lobby Bar.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z ogłoszenia pierwszego w historii hotelu Hyatt Place w Polsce - powiedział Takuya Aoyama, wiceprezes ds. Rozwoju firmy Hyatt. - Kraków, ze swoją królewską historią i dziedzictwem kulturowym, stanowi doskonałe miejsce do zaprezentowania marki Hyatt Place, którą mamy nadzieję zobaczyć na wszystkich rynkach Europy Środkowej i Wschodniej – dodał.

- Z wielką przyjemnością wprowadzamy markę Hyatt Place do Krakowa i łączymy nasze doświadczenie w opracowywaniu wysokiej jakości projektów z innowacyjnym podejściem Hyatt do branży hotelarskiej - powiedział Sebastian Szczepski, przedstawiciel 3M Hotels Group. - Hotel wprowadzi do miasta nową ofertę, która stała się bardzo popularna dla osób podróżujących służbowo i weekendowych wycieczek. Cieszymy się, że goście będą mogli bezproblemowo zatrzymać się w Hyatt Place Kraków – dodał.

Źródło: Property News