Hotel Professionals Management Group powiększa zespół

Z początkiem maja br. do zespołu Hotel Professionals Management Group dołączył Jerzy Podeszewski, który objał stanowisko Director of Asset and Hotel Management.

Jerzy od ponad 25 lat związany jest z branżą hotelerską. Swoją karierę w sektorze rozpoczął w 1992 r. w Szczecinie, gdzie w 4-gwiazdkowym hotelu Radisson SAS przez 7 lat obejmował stanowisko Kierownika Konferencji i Bankietów.

W kolejnych latach Jerzy związany był z wieloma hotelami, zarówno należącymi do globalnych sieci, jak i obiektami niezależnymi, w tym m.in. z hotelami marki Holiday Inn w Krakowie i Katowicah, hotelem InterContinental w Warszawie, hotelem andel’s w Krakowie, SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, czy Baltic Plaza Hotel MediSPA & fit w Kołobrzegu.

Zanim dołączył do HPMG, Jerzy pełnił po raz drugi funkcję Dyrektora Generalnego w hotelu Grand Hotel Rzeszów.

„Pod względem zawodowym Jerzego znam od wielu lat i mieliśmy okazję współpracować przy niejednym projekecie, dlatego cieszę się, że Jerzy dołączył do rodziny HPMG. Jestem pewien, że jego wieloletnie i bogate doświadczenie zarówno menadżerskie, jak i doradcze oraz pasja do branży hotelarskiej będą niezwykle cenne dla naszego zespołu.” – komentuje Alex Kloszewski, Partner w Hotel Professionals Management Group.