Hotel Professionals Management Group i yieldPlanet nawiązują współpracę

Hotel Professionals Management Group i YieldPlanet, prężnie rozwijające się firmy działające w branży hotelarskiej, ogłaszają nawiązanie strategicznego partnerstwa, które polegało będzie na wzajemnym wspieraniu działalności obu podmiotów poprzez wymianę know-how oraz stworzeniu możliwie najefektywniejszych narzędzi do skutecznego zarządzania przychodami w hotelach.

„Nawiązanie współpracy pomiędzy obiema firmami wynikało z komplementarnego profilu działalności spółek. Firma HPMG, jako dynamicznie rozwijająca się firma doradcza, posiadająca w swoim zespole największych ekspertów w branży, poszukuje doświadczonych i godnych zaufania partnerów, z którymi z powodzeniem zarządzać będzie obiektami hotelowymi różnych marek i o różnym standardzie. Jesteśmy pewni, że takim właśnie godnym zaufania i skutecznym partnerem będzie dla nas YieldPlanet, z którym wspólnie stworzymy efektywne narzędzia i procedury, służące podniesieniu efektywności procesu zarządzania ceną” – komentuje Alex Kloszewski, Partner Zarządzający Hotel Professionals Management Group.

„Dla YieldPlanet – dostawcy zaawansowanego oprogramowania dla hoteli współpraca z HPMG stanowić będzie jedną z kluczowych możliwości rozwoju spółki. Nasze rozwiązania dopełniają bowiem ofertę HPMG z zakresu wiedzy i narzędzi do zarządzania ceną oraz przychodami, przez co staje się ona najatrakcyjniejszą dla hoteli na całym świecie.” – Hubert Drabik, Prezes Zarządu YieldPlanet.

Partnerstwo i współpraca spółek służyć mają wzajemnemu wsparciu w zakresie dostarczania klientom najlepszej jakości usług i narzędzi. Jednocześnie obie spółki podkreślają, że nie jest to współpraca na wyłączność.

YieldPlanet to dostawca oprogramowania koncentrującego się na zarządzaniu i optymalizowaniu ceny za pokój, jako kluczowego źródła dochodu hoteli. Z rozwiązań YieldPlanet korzysta aktualnie ponad 15.000 obiektów hotelowych w ponad 60 krajach. Narzędzia YieldPlanet dedykowane są przede wszystkim hotelom niezależnym średniej wielkości, ale również małym biznesom takim jak hostele, pensjonaty czy apartamenty. Z produktów YieldPlanet korzysta także kilka globalnych sieci np. Sofitel, Accor, Best Western, Hilton czy Golden Tulip. YieldPlanet to firma o światowym zasięgu działania posiadająca biura w Warszawie, Bukareszcie i Barcelonie.