Holiday Inn Express otworzy się we Wrocławiu

19 września 2019 r. – Sieć IHG® (InterContinental Hotels Group) podczas Dnia Inwestora w hotelu InterContinental w Warszawie, podpisała umowę franczyzową z partnerem IMS Budownictwo i firmą zarządzającą Hotel Professionals Management Group. Nowy hotel ma zostać otwarty do końca 2021 r.

Hotel Holiday Inn Express Wrocław ulokowany będzie przy jednej z najpopularniejszych arterii miasta i pięknie zwrócony w kierunku dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocław-Południe obfitującej w atrakcje kulinarne. Obiekt zaoferuje 142 pokoje w nowo zbudowanym budynku. Będzie to już siódmy hotel Holiday Inn Express w Polsce – wyraz silnej obecności marki na krajowym rynku.

Od samego początku fazy koncepcyjnej firma IMS Budownictwo była wspierana przez firmę doradczą Hotel Professionals, która pomagała inwestorowi w opracowaniu koncepcji hotelu oraz w procesie wyboru marki, a także reprezentowała inwestora w negocjacjach warunków biznesowych umowy franczyzy. Siostrzana spółka Hotel Professionals - Hotel Professionals Management Group została wybrana przez inwestora na spółkę zarządzającą Holiday Inn Express Wrocław.