Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa z nowym Dyrektorem Generalnym

Z początkiem lutego br. do zespołu Hotel Professionals Management Group dołączyła Magdalena Suliga, która objęła stanowisko Dyrektora Generalnego w zarządzanym przez spółkę HPMG hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa.

Magdalena od ponad 20 lat związana jest z branżą hotelarską. Swoją karierę w sektorze rozpoczęła w 1996 r. w hotelu Sheraton w Warszawie, gdzie objęła stanowisko menedżera w dziale rezerwacji. W latach 1998-2007 związana była z siecią InterContinental Hotels Group, pełniąc funkcję dyrektora sprzedaży, marketingu i rezerwacji w hotelu Holiday Inn Gdańsk (obecnie hotel Scandic Gdańsk). Następnie do 2008 r. pełniła funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu w hotelu Sofitel Grand Sopot, po czym podjęła współpracę z siecią Qubus Hotel, gdzie jako menadżer działu w hotelu Qubus Hotel Gdańsk odpowiedzialna była również za kwestie marketingowo-sprzedażowe. W latach 2011-2012 Magdalena, jako Dyrektor Hotelu, uczestniczyła w procesie przygotowania hotelu Focus Gdańsk do otwarcia.

Zanim dołączyła do HPMG, od 2013 r. Magdalena związana była z siecią hotelową Hilton Worldwide, pełniąc funkcję dyrektora generalnego w hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Magdalena dołączyła do naszego zespołu. Mieliśmy przyjemność współpracować z Magdeleną w hotelu Holiday Inn w Gdańsku, gdzie mogliśmy poznać jej pasję i profesjonalizm. Serdecznie witamy Magdalenę w naszej rodzinie i życzymy pomyślności i sukcesów. – komentuje Alex Kloszewski, Partner w Hotel Professionals Management Group.

„W imieniu swoim oraz zespołu pragnę podziękować Rafałowi Rosiejakowi - Dyrektorowi Generalnemu w okresie otwarcia, którego misją było przygotowanie obiektu do funkcjonowania oraz pomyślnego wprowadzenia hotelu na rynek. Rafał wkrótce powróci do Warszawy i będzie realizował kolejne projekty Hotel Professionals” – dodał Kloszewski.